Zaterdag 15 oktober Friendzz met o.a. Erick E & Illfort Grantz

We gaan ervoor. Het Prinses Theater heeft zijn deuren weer geopend en dat betekent dat het tijd wordt voor een dikke editie van Friendzz in de meest unieke locatie die Rotterdam rijk is. Volledig verbouwd maar nog steeds vertrouwd en voor vele een uniek moment om weer te dansen op de dansvloer van dit prachtige theater. We gaan verder met geschiedenis schrijven. Dit is echt een hele toffe locatie, dat was vroeger al en dat is het nu na de verbouwing helemaal. We trappen af met een extra dikke editie die jullie gewoon niet kunnen en mogen gaan missen. House zoals house bedoeld is. Friendzz for the Love of House Music.
Line-up
Na de verbouwing kwamen ze er achter dat het dak los zat… en dat gaat nu weer gebeuren want niemand minder als Erick E komt een lange set draaien…. Zal het dak er nu wel afgaan? Verder bestaat de line up deze avond uit alleen maar toppers. Illfort Grantz, Quinten de Rozario, Flier en MC Mitch Crown maken hem compleet en staan garant voor een top avond uit.
Tickets nu online
De kaartverkoop staat inmiddels online en voor € 19,95 incl. fee kunnen jullie erbij zijn. We gaan er legendarische avond van maken. Zin in!
Foutje gezien? Let us know!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 136.073 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en bonnen/muntjes kunt winnen.
Je maakt bovendien direct kans op nieuwe Apple Airpods twv €159!
Met meer gesprekstijd, het activeren van Siri met je stem en een los verkrijgbare draadloze oplaad case zijn AirPods ongeëvenaard goed. Haal ze uit de case en ze zijn klaar voor al je devices. Doe ze in je oren en ze maken meteen verbinding, zodat jij kunt genieten van geweldig geluid. Alles gaat als vanzelf.
AirPods configureer je met een simpel tikje. Daarna gaan ze automatisch aan en blijven ze altijd verbonden.1 De rest gaat net zo gemakkelijk. Ze detecteren wanneer je ze in hebt. En pauzeren wanneer je ze uitdoet. Of je ze nu met je iPhone, Apple Watch, iPad, Mac of Apple TV gebruikt, de ervaring is altijd indrukwekkend.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.
Check hier de spelvoorwaarden.
De Reclamecode SMS- en Mobiel Internet Dienstverlening en de Gedragscode SMS-en Mobiel Internet Dienstverlening zijn van toepassing.